Anna Paulová (nar. 1993) začala hrát na klarinet v jedenácti letech u Karla Mezery. V patnácti letech vystoupila jako sólistka s Pražskou komorní filharmonií pod vedením Leoše Svárovského. Od roku 2009 studovala na Pražské konzervatoři u prof. Milana Poláka a prof. Ludmily Peterkové. Od roku 2010 docházela ke konzultacím k prof. Jiřímu Hlaváčovi na AMU v Praze. Od října 2013 studuje na Akademii múzických umění v Praze v klarinetové třídě prof. Jiřího Hlaváče a prof. Vlastimila Mareše, kde v současnosti pokračuje v doktorském studiu. V roce 2020 zároveň dokončuje studium na Musikhochschule Lübeck u prof. Sabine Meyer a prof. Reiner Wehle.

Studoval na Pražské konzervatoři skladbu pod vedením Eduarda Douši a hru na akordeon pod vedením Ladislava Horáka. Během studií obdržel několik cen z akordeonových soutěží v Čechách, Chorvatsku, Slovensku. Ve studiích pokračoval na katedře skladby HAMU v kompoziční třídě Ivany Loudové.

Lukáš Sommer je český koncertní kytarista a přední osobnost mladé skladatelské generace. Absolvoval studia hry na kytaru a kompozice na Konzervatoři  v Českých Budějovicích, Pražské konzervatoři a HAMU. Je autorem unikátního kytarového recitálu, který zahrnuje přes 30 opusů a je přirovnáván k časosběrnému dokumentu. Jako kytarista pravidelně koncertuje u České republice i v zahraničí. Jeho kompozice jsou stále častěji uváděny i na zahraničních pódiích (Chicago, Minnesota, Dillí, Manila, Florencie, ad.).

Dámské dechové kvinteto Kalabis Quintet vzniklo v roce 2012 na půdě Akademie múzických umění v Praze. Jméno po slavném českém skladateli Viktoru Kalabisovi (1923-2006) si zvolilo po získání 1. ceny na soutěži v Semmeringu Viktor Kalabis Prize spolu s požehnáním skladatelovy manželky, slavné cembalistky Zuzany Růžičkové. Soubor je vyhledávaným interpretem českých soudobých skladeb.

Kvarteto Apollon patří mezi přední reprezentanty slavné české kvartetní školy.  Tradice, na kterou kvarteto navazuje, byla utvářena takovými ensembly, jakými byli Vlachovo, nebo Janáčkovo kvarteto. Kvarteto Apollon se po studiu u členů věhlasných českých kvartet a absolvování prestižních  mistrovských kursů v Holandsku (Fine Arts Quartet), a Německu  (Alban Berg Quartet), úspěšně zúčastnilo řady prestižních mezinárodních soutěží, z nichž jmenujme Mezinárodní soutěž L.v. Beethovena ( 1. cena a cena za nejlepší provedení díla L. van Beethovena), a účast ve finále mezinárodní soutěže v Düsseldorfu. 

Daniel Klánský (*1992) pochází z pražské hudební rodiny. Publiku se představil na mnoha koncertech v tuzemsku i v zahraničí (Florencie, Milano a další).

Narodil se v roce 1981 v Praze. Po maturitě na gymnáziu absolvoval studium hry na varhany na Pražské konzervatoři, na AMU v Praze (prof. Josef Popelka) a na Staatliche Hochschule für Musik und Darstellende Kunst ve Stuttgartu (prof. Dr. Ludger Lohmann), dále obor dirigování (prof. Jan Valta) na Konzervatoři v Teplicích.

Kristina Fialová je odbornou kritikou oceňována především za dokonalou techniku, ohnivý temperament a sofistikované hudební cítění. Po získání titulu absolutního vítěze na mezinárodní soutěži Michala Spisaka v polských Katovicích v roce 2013 se mladé violistce otevřely cesty na přední evropská pódia. Kromě pozvání na prestižní dánský Tivoli festival debutovala ve slavné Tonhalle Zürich a na MHF Pražské Jaro 2015 vystoupila se samostatným recitálem.

Petra Nouzovského, který se řadí mezi nejlepší evropské violoncellisty své generace, můžeme slyšet na mnoha prestižních pódiích (Concertgebouw v Amsterdamu, Festivalový sál Bad Kissingen, Čajkovského sál v Moskvě, Herkules sál v Mnichově). Jeho hra je hodnocena superlativně pro svou svrchovanou technickou noblesu kloubící se s originální hudebně tektonickou výstavbou jím interpretovaných skladeb.

Matouš Pěruška začal hrát na housle ve věku 5-ti let ve třídě Harbi Shabua. O tři roky později přestoupil do třídy prof. Ludmily Štětinové. Pod jejím vedením úspěšně složil přijímací zkoušky na Pražskou konzervatoř, kde zakončil svá studia v její třídě absolventským koncertem se Symfonickým orchestrem pražské konzervatoře. V roce 2012 započal svá studia na pražské Akademii Múzických Umění ve třídě profesora Leoše Čepického.

David Pěruška (*2002) začal hrát na violoncello v pěti letech v Hudební škole hlavního města Prahy na Žižkově ve třídě Kateřiny Hroníkové. Od útlého dětství se úspěšně účastní tuzemských a také zahraničních violoncellových soutěží, např. vítězství v celostátním kole Národní soutěže ZUŠ v Liberci (2011, 2014, 2017), 2. cena na mezinárodní violoncellové soutěži v Liezenu  (2012), 3.cena na soutěži Bohuše Herana v Ústí nad Orlicí (2015), 1. cena na Violoncellové soutěži Jana Vychytila v Praze (2011, 2012, 2013, 2015, 2021), V roce 2022 získal 1.cenu, cenu pro nejlepšího českého účastníka a cenu Filharmonie Gustava Mahlera Jihlava na mezinárodní soutěži o cenu Gustava Mahlera.