Od roku 2014 má pravidelně konzultace u prvního koncertního mistra vídeňských symfoniků Jana Pospíchala. Pravidelně se účastnil kurzů Vídeňské Filharmonie a několikrát sólově vystoupil spolu s dalšími nejúspěšnějšími účastníky kurzů na slavnostním koncertě ve vídeňském Musikverein.

Dále v rámci svých studií absolvoval mistrovské kurzy u I. Gitlise, R. Chana, R. Davidovici, M. Ericssona, I. Ženatého, V. Hudečka, M. Frischenschlagera, J. Pazdery, H. Shahama, M.Šeteny, P. Götzla a dalších.

Zúčastnil se několika národních a mezinárodních soutěží. V roce 2014 se stal vítězem mezinárodní soutěže v italské Veroně, kde mu byly za vítězství zapůjčeny mistrovské housle od Ottela Bignami. V roce 2015 obdržel druhou cenu a cenu publika na mezinárodní soutěži Johannese Brahmse v rakouském Pöertschachu. V květnu 2017 se stal finalistou mezinárodní houslové soutěže Pražské jaro.

Kromě sólové činnosti se intenzivně věnuje komorní hře. Studoval pod vedením P. Hůly, R. Nagyho a P. Schuhmayera. Pravidelně vystupuje v různých komorních uskupeních na českých i zahraničních pódiích. S violoncellistkou Kristinou Vocetkovou získali v létě 2015 cenu Zoltána Kodályho a cenu Bohuslava Martinů. O měsíc později byli v soutěži Karla Ditterse z Dittersdorfu pro komorní soubory oceněni titulem absolutních vítězů soutěže. Jsou zváni do komorních souborů po celé Evropě a spolupracují s předními umělci, jako jsou Magda Amara, Johannes Fleischman, Csabor Balog, Hagai Shaham, Romain Giroud a další.

V letech 2012-2014 byl členem orchestrální akademie České Filharmonie, kde od té doby pravidelně vypomáhá. V roce 2017 obdržel prestižní cenu Hlávkovy nadace.